Obrazy na ścianę do Twojej sypialni

Nie od dziś wiadomo, że obrazy stanowią nieodłączny element aranżacji wnętrza. Uatrakcyjniają pomieszczenie i sprawiają, że jest bardziej przytulne. Chętnie przystrajamy nimi ściany salonu, kuchni i sypialni. Na jakie malowidła lubimy patrzeć tuż po przebudzeniu?

Pejzaże

Pamiętajmy, że sypialnia to strefa relaksu. To tam odpoczywamy po ciężkim dniu pracy. Pokój warto więc przyozdobić idyllicznymi malunkami.

Przykładem są obrazy na ścianę krajobrazy, które działają na człowieka uspokajająco i wyciszająco. Wybór jest ogromny. Możemy postawić na panoramę górskiej doliny skąpanej w promieniach zachodzącego słońca, tropikalną plażę, kwiecistą łąkę lub leśną polanę. W galeriach i sklepach budowlanych znajdziemy zarówno prace wykonane przez profesjonalnych fotografów, jak i słynnych malarzy. Możemy więc postawić na żywy obraz widziany okiem aparatu, ale również na impresjonistyczne dzieła mistrzów.

Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań i od tego, jakie widoki wprawiają nas w najlepszy nastrój.

Czarno-białe obrazy

Grafiki w czarno-białym wydaniu stają się coraz bardziej popularne. Ich główna cecha to uniwersalność oraz funkcjonalność. Pasują nie tylko do wnętrza salonu, ale także sypialni. Świetnie komponują się z każdym stylem wnętrza, np. typu loft, vintage, czy retro. Jeśli nasza sypialnia utrzymana jest w wyrazistych kolorach, nie ma co przesadzać z kolorystyką obrazów.

Czarno-białe grafiki, czy obrazy na ścianę krajobrazy? Jedno jest pewne, oba rodzaje ozdób naściennych idealnie pasują do naszej sypialni.

Obrazy na ścianę dostępne na Arttor.pl.

Comments are closed.