Obraz na płótnie – idealny prezent na święta?

Kupno idealnego prezentu na święta to trudne wyzwanie, przed którym stoi każda osoba. Warto jednak przemyśleć odpowiedni prezent wcześniej tak, aby mieć pewność że będzie on ma wystarczająco spersonalizowany i dotrze on na czas. Jednym z ciekawszych pomysłów może być fotografia naniesiona na płótno. Co warto wiedzieć?

Stylowy obraz i nowoczesna fotografia

Bez wątpienia obrazy drukowane na płótnie znacząco wyróżniają się na tle zarówno zwykłych obrazów, jak i fotografii. Warto zwrócić uwagę, że obrazy drukowane na płótnie nanoszone są na materiał o takiej samej gramaturze, kaka jest wykorzystywana w przypadku zwykłych obrazów. Dodatkowo naniesienie na płótno fotografii w żaden sposób nie obniża jej jakości! W praktyce oznacza to, że można uzyskać wysokiej jakości fotografię, która wygląda dokładnie tak jak stylowy obraz.

Idealnie dopasowany prezent

Tego rodzaju obraz to maksymalnie spersonalizowany prezent, który zachwyci każdą obdarowana osobą. Osoba kupująca obraz może na niego nanieść dowolną topografię, która sprawi szczególną radość obdarowanemu. Jeżeli nie posiadasz takiej fotografii to także nic straconego. Do punktów druku można wysłać dowolną grafikę, która może być wydrukowana na płótnie, dokładnie w taki sam sposób, jak ma to miejsce w przypadku fotografii.

Różnorodne rozmiary i różnorodne możliwości

Punkty druku zaoferować mogą pracę w różnych formatach. Dzięki temu rozwiązaniu każdy znajdzie rozmiar, który spełni wszystkie oczekiwania. W przypadku najmniejszych formatów można liczyć na obraz rozmiarze 20 x 20 cm. Z kolei największe dostępne drukowane obrazy mogą mieć nawet 140 x 100 cm.

Comments are closed.