Najmodniejsze dodatki do kuchni

Osoby, które urządzają swoje wnętrza często zapominają o kuchniach. W tych pomieszczeniach również warto postawić choć na kilka detali, które upiększą pomieszczenie i sprawią, że domownicy będą się w nich czuli naprawdę komfortowo. Co proponują w tej kwestii projektanci i designerzy wnętrz?

Obrazy do kuchni


Obrazy do kuchni świetnie się sprawdzają zarówno w tych małych, klimatycznych kuchniach w kawalerkach i w mieszkaniach, jak i w dużych, przestrzennych pomieszczeniach, gdzie można sobie pozwolić na naprawdę sporo ozdób. Dobrze jest jednak bardzo dokładnie przemyśleć, jaki asortyment sprawdzi się najlepiej oraz jakie obrazy idealne będą komponowały się z konkretną aranżacją. Dobrze jest zrezygnować z obrazów wprost nawiązujących do kuchni, czyli wszelkie owoce, warzywa czy inne jedzenie nie będzie dobrze się prezentowało na ścianie.

Kolor i kształt ma znaczenie


Obraz do kuchni, który wybiorą klienci powinien być oryginalny i wyjątkowy. Można postawić na ciekawy napis lub na pejzaż czy znane miejsce na świecie, które przywołuje miłe wspomnienia dla domowników. Projektanci i designerzy wnętrz proponują, by klienci postawili na kilka obrazów umieszczonych obok siebie. Wówczas całość stworzy wyjątkową, spójną kompozycję, która doskonale unowocześni miejsce, w którym rodzina spędza najwięcej czasu. Taki dobry jakościowo obraz do kuchni można kupić w dobrej cenie w sklepie meblowym lub z drugiej ręki poprzez różne aukcje internetowe oraz portale społecznościowe. Można także zamówić obraz u lokalnego artysty.

Comments are closed.