Jak zaaranżować oświetlenie biura?

Oświetlenie w miejscu pracy jest niezmierne ważne. To od prawidłowego oświetlenie zależy koncentracja oraz ekonomia pracy. W słabym świetle oczy szybko się męczą, tracimy koncentracje, a praca wydłuża się. Jak oświetlić biuro, by sprzyjało pracownikom?

Światło główne

Naturalne światło jest dla oczu najzdrowsze. Nie zawsze jednak mamy możliwość korzystania z jego dobrodziejstw. W takiej sytuacji trzeba biuro odpowiednio doświetlić.

W biurze, na dużych przestrzeniach sprawdzają się szyny świetlne zumaline, które mogą dać dużo światła, dzięki czemu w biurze stanie się jasno i przyjemnie. Jest to rozwiązanie eleganckie, praktyczne i funkcjonalne.

Oświetlenie to sprawdzi się w biurze, którego styl jest nowoczesny. Halogenowe lampy zuma line wyglądają bardzo elegancko, a ich stylistyka jest nowoczesna i surowa. Białe bądź czarne oprawki pozwolą kolorystycznie wpisać się w każdy wystrój pomieszczenia.

Do biur urządzonych bardziej klasycznie idealnie sprawdzą się lampy zumaline o bardziej klasycznych kształtach. Do surowych loftowych wnętrz idealne jest oświetlenie zuma line, które tworzy surowa żarówka bez żadnej oprawy. Takie światło jest nie tylko eleganckie, ale również bardzo jasne i funkcjonalne.

Oświetlenie biurka

Praca biurowa jest bardzo wymagająca dla oczu i górne oświetlenie biura nie jest wystarczające. Warto każde biurko zaopatrzyć w dodatkową lampkę.

Lampa zuma line na biurko powinna mieć jasne światło, najkorzystniejsza jest barwa od neutralnego po zimną. Warto zadbać również o jej prawidłowe ustawienie. Osoby praworęczne powinny postawić lampę z lewej strony, osoby leworęczne z prawej.

Dobrym rozwiązaniem jest również ustawienie lampy zuma line w kącie pokoju – https://www.elampy.pl/229-zumaline. Dzięki temu można uzyskać delikatne światło, które przyda się w chwili odpoczynku. Jednocześnie biuro będzie wyglądało elegancko, co na pewno zwróci uwagę klientów.

Comments are closed.