Jak dobrać obraz boho do pomieszczenia.

Styl boho to połączenie kolorów, form i wzorów inspirowanych naturą. Twórcza aranżacja pomieszczenia stawiająca na luz i indywidualne upodobania urządzającego, pozwala na nieograniczone łączenie kolorów i wzorów. Inspirowany naturą, motywami etnicznymi i orientalnymi styl boho idealnie będzie pasował osobom które, źle się czują w nowoczesnych, sterylnych wnętrzach. 

Nie tylko meble i dodatki takie jak wazony lub poduszki powinny tworzyć harmonijną całość. Niebagatelne znaczenie maja również ściany które, scalają pomieszczenie w jedną całość, a dzięki obrazom w stylu boho stworzą aranżację doskonałą.

Ściany pełne życia.

Styl boho z założenia związany jest z naturą, dlatego również obrazy w stylu boho powinny być związane z motywami roślinnymi, zwierzęcymi i odznaczać się barwami o tonacji naturalnej. Dobrze jest również dobierać obrazy do przeznaczenia pomieszczeń.

– sypialnia: obrazy w sypialni powinny być w spokojnej tonacji z motywami o łagodnych liniach które, uspokajają i relaksują.

– kuchnia: dobrym pomysłem w kuchni może okazać się obraz z motywami owocowo-warzywnymi w barwach ziemi złamanych ramą o żywym kolorze.

– salon: ściany w salonie to pole do popisu dla fantazji urządzającego. W zależności od kolorystyki i upodobań można bawić się forma i kolorystyką łącząc ze sobą obrazy w stylu boho z nowoczesnymi grafikami z motywami roślinnymi.

Styl boho to różnorodność i indywidualność która, pozwala na zabawę formą, więc obrazy w stylu boho będą pasować również do wnętrz urządzonych w innym stylu jeśli odpowiednio dobierzemy kolorystykę i tematykę.

Obrazy w stylu boho dostępne na https://www.arttor.pl/pol_m_Obrazy-w-ramie_Styl-wnetrza_Styl-Boho-647.html

Comments are closed.