Do jakich przestrzeni pasuje łóżko kontynentalne 140x 200?

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. To zasada stara jak świat, dlatego właśnie dbałość o komfortowy sen każdej nocy jest niezwykle ważna. Kupując dla siebie łóżko, każdy powinien zwracać uwagę na to, z czego jest wykonane, jaki jest jego stopień miękkości, czy materac nie zapada się zanadto, czy łóżko posiada optymalną powierzchnię do spania i relaksu, etc. Popularnością cieszą się obecnie łóżka typu kontynentalnego. Co to takiego i do jakich wnętrz będą pasowały?

Czym jest łóżko kontynentalne?

Z określeniem takim można się spotkać na co dzień, nie tylko w salonach meblowych. Są to bowiem łóżka cieszące się sporym zainteresowaniem ludzi, gdyż mają niezwykle prostą konstrukcję, a jednocześnie prezentują się elegancko. Łóżko kontynentalne to mebel precyzyjny i harmonijnie wykonany, gdyż rama kończy się równo z materacem. Są to łóżka tapicerowane najczęściej osadzone na niskich nóżkach lub łóżka przylegające bezpośrednio do ziemi. Charakteryzują się też wysokim zagłówkiem.

Łóżko kontynentalne 140×200 – gdzie wstawić?

Pomieszczenia sypialniane i pokoje przeznaczone do spania zazwyczaj nie mają tak wielkiego metrażu jak np. przestronny salon. Osoby mieszkające w bloku tym bardziej poszukują funkcjonalnych rozwiązań, które zmieszczą się w każdym wnętrzu. Dlatego też łóżko kontynentalne o powierzchni do spania 140×200 cm są idealne pod względem gabarytów. Mieszczą się w niewielkich pomieszczeniach, nie powodując wrażenia zagracenia przestrzeni.

Najnowocześniejsze łóżka kontynentalne – w jakich wnętrzach się sprawdzą?

Łóżko kontynentalne 140×200 ze sklepu meblostrefa.pl pasuje idealnie zarówno do innowacyjnych przestrzeni, jak i pomieszczeń urządzonych tradycyjnie. Cieszące się estetyką łóżka hotelowego meble kontynentalne kojarzone są z odrobiną luksusu. Zwłaszcza, jeśli pojawiają się na nich efektowne pikowania.

Comments are closed.