Obrazy w stylu Glamour do nowoczesnego wnętrza

Jeśli chodzi o styl nowojorski to jest on znany już bardzo długi czas. Jednak nadal ma się bardzo dobrze i często wybierany jest do obecnych wnętrz. Możemy tutaj bowiem liczyć na elegancki wygląd i wrażenie bogactwa i czystości. Jeszcze kilka lat temu, obrazy w stylu Glamour wyglądały nieco inaczej.

Teraz możemy liczyć na to, że nie będą aż tak bić przepychem, dlatego wpasują się w nawet bardzo nowoczesne i z pozoru zwyczajne wnętrze. 

Obrazy Glamour, czy warto je wybierać? 

Obrazy na ścianę w stylu Glamour sprawdzą się nie tylko w miejscach, które są całościowo urządzone w ten sposób. Możemy także liczyć na to, że świetnie będą prezentować się w pomieszczeniach typu loft, a także nowocześnie urządzonych mieszkaniach, gdzie królują barwy bieli, szarości i czerni.

W stylu Glamour, a raczej obrazach w stylu nowojorskich, to właśnie te delikatne kolory zdecydowanie królują. Możemy więc znaleźć bardzo pasujący i niecodzienny dodatek. 

Skąd wziął się styl Glamour? 

Kiedy widzimy przepych, który jest bardzo charakterystyczny w przypadku stylu nowojorskiego to musimy uświadomić sobie, że jeszcze kilka lat temu to właśnie ludzie zamożni i gwiazdy tak urządzały swoje wnętrza. Motyw stylu nowojorskiego więc bardzo często przewijał się w wielu amerykańskich produkcjach filmowych. Obecnie możemy spotkać dodatki i wnętrza w tym stylu w wielu domach i styl został zmodyfikowany. Jest o wiele bardziej dyskretny i stonowany nie tylko jeśli chodzi o kolory, ale także dodatki, które są bardziej delikatne i przystępne dla oka. 

Comments are closed.