Jaką szafkę na buty wybrać?

Buty porozrzucane wszędzie, problem ze znalezień drugiego buta do pary, wieczny bałagan w przedpokoju – to koszmar każdej perfekcyjnej pani domu. Korytarz jest miejscem, w którym ciężko utrzymać porządek, jeśli nie zadbamy odpowiednio o jego urządzenie i zaaranżowanie. Poza oczywistym wieszakiem na kurtki, najlepiej takim z półką na szaliki, czapki i rękawiczki trzeba też zakupić szafkę na buty – bez niej żadna misja ratunkowa w przedpokoju się nie powiedzie. 

Jakie mamy dostępne szafki na buty?

Szafka na buty z siedziskiem
Szafka na buty z siedziskiem

Wybór w tym temacie jest naprawdę duży, najogólniej można je podzielić na szafki otwarte i zamknięte. Te pierwsze sprawdzą się w przypadku, gdy w naszym mieszkaniu nie ma zbyt wielu domowników, a na buty sezonowe, jak na przykład zimowe kozaki, mamy oddzielną przestrzeń w innym miejscu domu. Jeśli butów w domu jest dużo i nie chcemy by były pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy gości, gdy wchodzą do naszego domu powinniśmy postawić na szafkę zamkniętą. Modeli, wzorów i kolorów szafek jest mnóstwo i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Od wysokich i wąskich szafek ze specjalnie zaprojektowanymi półkami, które wcisną się w każdą wolną przestrzeń, aż po bardzo wygodne w użytkowaniu szafki z siedziskiem.

Jak wybrać szafkę na buty?

Wybór szafki zależy przede wszystkim od tego jak dużo mamy na nią w przedpokoju miejsca. Szafka na buty z siedziskiem sprawdzi się w pomieszczeniach raczej ciasnych, w których zależy nam na oszczędzeniu przestrzeni łącząc dwa meble w jeden. Jeśli nasz przedpokój jest przestronny możemy postawić na klasyczną, wysoką szafkę na buty w niebanalnym kolorze, np. edinos.pl/szafki-na-buty-z-siedziskiem, na której dodatkowo będziemy mogli postawić kwiatek, lub koszyk na klucze.

Comments are closed.