Jak stworzyć klimatyczną sypialnię?

Sypialnia to przestrzeń intymna. Nie każdy ma tu dostęp, co nie znaczy, że nie warto zadbać o wystrój tego pokoju. Oświetlenie sypialni musi być praktyczne, ale również nastrojowe. Jak wybrać lampy, które ułatwią wieczorny wypoczynek?

Gdzie powiesić żyrandol?

Sypialnia jest pomieszczeniem, które powinno być wyposażone zarówno w światło górne, jak i boczne kinkiety oraz lampki stołowe.

Wybierając miejsce zawieszenia duolla lampy, nie trzeba koncentrować się wyłącznie na centralnym punkcie pokoju. Lampa może być również zawieszona w pobliżu łóżka. Dzięki temu światło rozjaśni najważniejszą przestrzeń sypialni.

Wybierając żyrandol do sypialni należy pamiętać, że jaskrawe światło nie jest najlepszym rozwiązaniem. Duolla lampa o tekstylnym abażurze sprawi, że światło w sypialni będzie rozproszone, dzięki czemu będzie przyjemniejsze dla oczu.

Oświetlenie dodatkowe

Sypialnie warto również wyposażyć w oświetlenie boczne, które pozwoli doświetlić każdy kąt sypialni. Dzięki kinkietom oraz lampom stołowym możemy rozjaśnić strefę łóżka.

Duolla producent oświetlenia to również ciekawe propozycje lampek stołowych, które dobrze komponują się z wystrojem sypialni. Lamka ustawiona na stoliku nocnym jest idealna, by wieczorem delikatnie oświetlić czytaną książkę.

W sypialni nie można również zapomnieć o oświetleniu toaletki. Jest to miejsce, w którym sprawdzi się lampa duolla stołowa. Do sypialni w stylu glamour będzie pasowała czarna lampa z dużymi, eleganckimi kwiatami na tle abażura. Do pokoju w stylu rustykalnym sprawdzi się lampa z delikatnymi marszczeniami na abażurze oraz giętych nogach.

W sypialni nowoczesnej pięknie będzie wyglądała lampa duolla z tekstylnym abażurem, który delikatnie rozprasza światło. Wybierając biały klosz, uzyskamy harmonijne i spokojne pomieszczenie. Czerwony, niebieski czy zielony abażur to dobry sposób na wprowadzenie kolorów do pomieszczenia.

Comments are closed.