Pokój kąpielowy – idealne miejsce odpoczynku

Pokój kąpielowy to marzenie wielu z nas. Przestrzeń, w której można zrelaksować się, odpocząć po długim dniu pracy jest bezcenna. Jak zaaranżować salon kąpielowy, który będzie gustowny i jednocześnie wygodny?

Wanna czy natrysk?

Mając salon kąpielowy pytanie czy należy zdecydować się na wannę czy natrysk staje się mniej problematyczne. W rodzinie, w której są zwolennicy jednego i drugiego rozwiązania można zastosować oba te pomysły.

Wanna, którą postawimy na środku pomieszczenia jest niebanalną ozdobą pokoju kąpielowego. Warto zdecydować się na wannę asymetryczną, która wygląda elegancko i gustownie. Okrągła, jajowata czy klasyczna wanna na lwich nóżkach to element dekoracyjny, który stanie się centralnym punktem pokoju kąpielowego.

Jest to nie tylko bardzo gustowne rozwiązanie, ale również bardzo wygodne. Kąpiel w wannie pomoże odprężyć się i odpocząć. Natrysk umieszczony w rogu łazienki to sposób na szybki, poranny prysznic.

Jak wybrać płytki gresowe?

Płytki gresowe w białym kolorze są najczęściej spotykane w łazienkach. Dlaczego? Są estetyczne, eleganckie i na pewno będą sprawdzały się przez wiele lat. Jednak ich największą zaletą jest umiejętność łączenia się ze wszystkimi dostępnymi kolorami.

Wprowadzając płytki gresowe w innym kolorze uzyskamy niecodzienny wygląd łazienki. Wykorzystując czarne, szare czy grafitowe płytki ceramiczne stworzymy przestrzeń, które będzie elegancka i gustowne. Taka łazienka będzie wyglądała świetnie w połączeniu ze stylem glamour.

Wprowadzając płytki gresowe na podłogę z delikatnym czarnym wzorem uzyskamy elegancką dekorację do łazienki w stylu vintage, łazienka romantyczna będzie wyglądała świetnie z delikatnymi, kwiatowymi dekorami.

Nowoczesny pokój kąpielowy będzie wyglądał idealnie z płytkami gresowymi od Banyo.pl, które są imitacją drewna. Taka łazienka będzie wydawała się ciepła i przytulna. Warto pamiętać, że drewno jest ponadczasowe i sprawdza się już od wielu lat.

Comments are closed.