Płytki oktagonalne sposobem na nadanie wnętrzom charakteru

W celu sprawdzenia elegancji do swojego wnętrza, warto wyłożyć posadzkę płytkami oktagonalnymi, które niegdyś były numerem jeden w większości domów. Tego typu płytki bez wątpienia nadadzą wnętrzu charakteru, sprawdzając do niego ponadczasowy styl i klasę.

Płytki oktagonalne sposobem na nadanie wnętrzom charakteru i nieprzeciętnego stylu 

Podłogi i ściany mogą zostać przyozdobione różnymi płytkami, a jedną z ciekawszych propozycji są płytki oktagonalne. Są one niczym innym jak kafelkami o kształcie ośmiokątów. Ich unikalny wygląd sprawia, że wnętrza zyskują charakteru i stają się niezwykle stylowe. Oktagonalne płytki są bardzo trwałe i estetyczne. Można wyłożyć nimi podłogi i ściany w łazienkach, kuchniach, salonach czy jadalniach. Niezależnie od pomieszczenia w którym się znajdą, będą się pięknie prezentowały – szczególnie przy większej przestrzeni, kiedy to można w pełni podziwiać unikalny wzór. Za ich pomocą można stworzyć nietuzinkowe dekoracje, które zostaną docenione przez gości. Jest to wobec tego idealna propozycja dla osób kreatywnych i ceniących sobie oryginalny design.

Klasyczna biel i czerń 

W przypadku płytek oktagonalnych możemy liczyć na duże możliwości aranżacyjne, ale wiele osób stawia na klasyczne rozwiązania. Najpiękniej płytki te prezentują się w wersji biało-czarnej – główna płytka jest w jasnym kolorze, a kwadracik umieszczany w luce między płytkami ma ciemniejszą barwę. Połączenie bieli z czernią to doskonały sposób na stworzenie eleganckiej aranżacji i wprowadzenie do wnętrza powiewu luksusu. Podłoga wyłożona płytkami oktagonalnymi w wersji biało-czarnej wygląda bardzo dostojnie i przykuwa wzrok. Jest to idealne rozwiązanie szczególnie w przypadku wnętrz urządzonych w stylu glamour czy skandynawskim. Jeśli ktoś ceni sobie unikalne rozwiązania, to wybór płytek oktagonalnych będzie w jego przypadku strzałem w dziesiątkę. Wnętrza, w których znajdują się takie płytki, same w sobie są nietuzinkowe.

Comments are closed.