Plakaty bajki Disneya- sposób na to, by pokój chłopca wyglądał atrakcyjniej

Chłopcy może nie są fanami księżniczek i królewien, jednak nie oznacza to, że u nich plakaty bajki Disneya w ogóle nie zagrzeją miejsca, wręcz przeciwnie.

Które plakaty z bajek Disneya Dla dzieci uwielbiają chłopcy?

Na pewno te, na których widnieje wizerunek szybkich, silnych, uczciwych i zaradnych superbohaterów. Są oni dla nich uosobieniem męskości, odwagi i męstwa. To, że ciągle ratują świat przed rozmaitymi niebezpieczeństwami, tylko podsyca uwielbienie chłopców dla ich osoby. Dla poznania ich dalszych przygód maluchy są w stanie oddać całe kieszonkowe, by tylko zakupić nowy komiks lub figurkę z wizerunkiem ulubionego superbohatera.

Dlaczego chłopcy darzą takim uwielbieniem plakaty bajki Disneya?

A to dlatego, że się z nimi mocno utożsamiają. Oni również chcieliby być tacy bystrzy, silni i zdecydowani tak jak oni. Im również marzy się żywot superbohatera, którego uwielbiają tłumy. Oni także chcieliby mieć nadludzie moce, którymi rozwiązaliby swoje wszystkie problemy. Jako że jest to zwyczajnie niemożliwe, muszą się zadowolić jedynie udawaniem. Jednak to i tak sprawia im mnóstwo przyjemności i sprawia, że nuda nie ma wstępu do ich pokoju.

Plakaty przydają się też do tego, że gdy w nocy przyśni się im coś niedobrego, to są bardziej spokojni, że czuwa nad nimi superbohater. Dzięki plakatom z bajek Disneya dla dzieci pokój dorastającego chłopaka bardziej przypomina laboratorium medyczne lub kuźnie dla superbohaterów, niż miejsce, gdzie panuje nadludzki bałagan. Nastoletni chłopcy rzadko przejmują się porządkiem.

Comments are closed.