Jak przyjąć gości w małym domu?

W niewielkich mieszkaniach niejednokrotnie brak jest wolnej przestrzeni, która umożliwiłaby zmieszczenie tam dodatkowej kanapy czy łóżka dla gości. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem wydaje się być sofa jednoosobowa z funkcją spania.

Mebel 2w1 na specjalne okazje

sofa-jednoosobowa-amerykanka-tedi-plus

Przyjmując gości okazjonalnie, nie potrzebujemy dodatkowych łóżek na stałe. Szczególnie jeśli mieszkanie nie jest duże, może zwyczajnie brakować przestrzeni na takie ekscesy, jak łóżka dla przyjezdnych.

W takich sytuacjach świetnie sprawdza się sofa rozkładana jednoosobowa. Na co dzień może przyjąć funkcję fotela do wypoczynku, a przy specjalnych okazjach – pozwoli na komfortowe ułożenie do snu gościa. Dzięki umiejscowionej pod łóżkiem przegrodzie na pościel, można na miejscu przechowywać dodatkową kołdrę i poduszkę.

Dla kogo jednoosobowe kanapy?

To nie tylko doskonałe rozwiązanie na wypadek przyjmowania gości. Kanapa jednoosobowa może również sprawdzić się w dziecięcej sypialni. W ciągu dnia, dzięki możliwości złożenia, mebel ten nie zajmuje dużo miejsca, pozostawiając wolną przestrzeń do zabawy.

Jednocześnie, w nocy zapewnia komfortowy sen bez ryzyka, że dziecko spadnie z nierozłożonej, wąskiej kanapy. Dodatkowa komora na przechowywanie pościeli również zapewnia wolną przestrzeń na przykład w szafie – gdzie do tej pory przechowywana była kołdra i poduszka.

Rozmaite wzory i kolory

Dzięki dużej popularności tego rozwiązania, istnieje możliwość optymalnego doboru koloru czy wzoru do preferencji i stylu pokoju. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na takie kanapy, co sprawia że producenci wręcz prześcigają się w opracowywaniu nowych rozwiązań tego typu.

Nic dziwnego, że jednoosobowe kanapy cieszą się dużą popularnością. Nie tylko są komfortowe, ale też pomysłowe. Z ich użyciem można znacząco zaoszczędzić przestrzeń.

Comments are closed.