Graficzna podłoga do twojego domu

Piękna podłoga to z pewnością jeden z tych elementów wystroju wnętrza, którym mocno przykuwa uwagę i przyciąga wzrok. Płytki vives będą doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących mocne wzory, które lubią graficzne rozwiązanie i nawiązania do stylu klasycznego czy art deco.

Płytki vives

Płytki vives to nie tylko doskonała jakość, ale też naprawdę ciekawe wizualnie rozwiązanie do każdego domu. Spośród bardzo wielu różnych wzorów, czarno-białe płytki vives są wyjątkowo interesujące. Taka klasyczna podłoga sprawdza się perfekcyjnie w bardzo wielu wnętrzach. Z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym klasyczne rozwiązania, które lubią też coś mocnego i kontrastowego, co dosłownie definiuje wnętrze.

Do jakich pomieszczeń pasują graficzne płytki vives?

Tego typu płytki będą wręcz perfekcyjne na przykład do położenia na podłodze w kuchni czy przedpokoju. Można układać je również w holach, na podłodze i ścianie w łazience. Bardzo ładnie prezentują się w mieszkaniach urządzonych w stylu minimalistycznym lub skandynawskim, oraz w stylu glamour. Dobrze komponują się między innymi z ozdobami nawiązującymi do tego ostatniego stylu, jakimi są na przykład stylizowane kryształowe żyrandole. W połączeniu z meblami w nasyconych kolorach, tworzą bardzo interesującą i jedyną w swoim rodzaju całość. To wybór dla naprawdę odważnych i lubiących niesztampowe rozwiązania we wnętrzach. Kto lubi mieszkać oryginalnie i inaczej niż cała reszta, z powodzeniem może sięgnąć właśnie po czarno-białe płytki vives – na sklepie Banyo. Można znaleźć je zarówno w salonach z płytkami i elementami wykończenia wnętrz, jak również w internecie.

Comments are closed.